
Fokváros után a struccipar központjába látogatnak, majd a kedves, csendes, parti városkába érkeznek, Knysnaba. Végig a parti nevezetességek mentén haladva érkeznek meg a hagyományos afrikai törzsi területekre. Mpumalangán, a vízesések földjén keresztül jutnak el a végállomást jelentő Johannesburgba.

A Lake Nakuru Madár és Rinocérosz Rezervátum flamingók százainak pihenő helye. Nakuru dicsekedhet a ritka Rothschild zsiráffal, valamint rendkívüli orrszarvú állománnyal.

Tengerpart, koloniális városok, kávéültetények, források - Nicaragua legszeb részei!

Little Karoo félsivatagi vidékén keresztül közelítjük meg a struccipari központot. Megnézzük a híres Cango Caves cseppkőbarlangot, struccfarm, és bemutató után a természeti értékek kerülnek előtérbe. Fokváros, vagy Port Elizabeth a túra végállomása.
Ajándékozza meg szeretteit és járuljon hozzá következő utazásukhoz!